Item No. CCO28-BLK
Quilted Signature Puffer Jacket In Recycled Polyester
Item No. CCO28-BLK
Product marketing container (placeholder)
Colour: Black
Size: Please select a size
Availability:
  • Select Styles for Availability
Inventory Container (Placeholder)
  • 100% recycled polyester
  • Lining: 100% polyester
  • Fill: 100% polyester
  • Leather details
  • Zip closure
  • Slip pockets
  • Water-resistant
  • Length: 66cm
  • Machine wash
  • Model is 6'2" (188cm), chest 37" (94cm), waist 28" (71cm), hips 28" (71cm) and wears a size M